הסיפור שלנו

כשלוקחים חומרי גלם מעולים, מוספים להם אנשים מסורים ומוכשרים ומפזרים מעל שירות קשוב ששם את הלקוח תמיד בראש מתקבל המתכון לחוויה ושמה ביסקוטי.

 

ביסקוטי הוקמה בשנת 2003 על ידי הבעלים אמיר פורת והשף קונדיטורית והמנהלת הקריאטיבית רוסלה יונה. בחודשי הפעילות הראשונים השניים שיווקו את הקינוחים של ביסקוטי למסעדות ובתי קפה בתל אביב, וכשהפעילות הלכה והתרחבה הצטרף למקום דודי אדניה, שף קונדיטור שרכש את השכלתו בקורדון-בלו, המשמש כמנכ"ל ביסקוטי.

מלקוח מרוצה למשנהו, החברה צמחה והתרחבה, ועברה בשנת 2006 אל מתחמה הנוכחי באזור התעשייה בבני ברק. המקום אפשר לביסקוטי לפרוש כנפיים הן בהיקף הפעילות והן בהיצע המוצרים. ביסקוטי החלה להציע מאפים, עוגות שמרים, טארטים אקזוטיים במלאכת יד ואף נכנסה לתחומי פעילות נוספים, כמו אירועים פרטיים ועסקיים ופתיחת מספר חנויות תחת המותג "ביסקוטי", המציעות את המוצרים האיכותיים באווירת בית קפה אינטימית וייחודית.

ביסקוטי מפעילה מערך שירות ושינוע מתקדם לכל חלקי הארץ, מדן ועד אילת. היא מבין חברות הקייטרינג הבודדות שיכולות לספק מענה מקיף בהתראה של כמה שעות.

מיום הקמתה ועד היום, ביסקוטי היא משפחה המונה מאות עובדים, החולקים את אותה חדוות יצירה ושותפות לחזון האיכות והשירות. כך, בתחום דינאמי והפכפך, גאה ביסקוטי בצוות עובדים ותיק ומחויב וביססה לאורך השנים  את מעמדה כקונדיטוריה ומאפייה מהאיכותיות והאמינות בישראל.